O firmě


Filozofie společnosti - uznávané hodnoty

Máme úspěch, protože jsou s námi zákazníci spokojeni.
Nabízíme nové, inovované výrobky a nadstandardní služby s individuálním přístupem k zákazníkovi.
       
Ceníme si svých zákazníků
Snažíme se dělat vše s vynikající kvalitou

Začleněním firmy FOX do programu světových společností, jsme  schopni nabízet svým zákazníkům mimořádnou kvalitu,   která nám pomáhá udržet se na špičce v tomto oboru.

Neseme zodpovědnost za společnou činnostZpůsob, jak FOX pracuje  

Vždy čestné jednání mezi námi a našim zákazníkem

Vzájemná důvěra
důvěra V to, že naši kolegové, vedoucí a podřízení jednají správně.

Úcta
K našim kolegům.

Upřímnost
Při svobodné výměně informací a názorů mezi našimi zaměstnanci

Profesionalita
Abychom si udrželi dobrý pocit ze svých výkonů, založených na používání znalostí, zkušeností, odbornosti i oddanosti naší práci.

  
Produktivita
FOX potřebuje být stále dynamičtější a rychlejší. Potřebujeme odborné znalosti, nové nápady a energii všech svých zaměstnanců. Produktivita by se měla zvyšovat novými přístupy a nápady, zjednodušováním pracovních postupů, užíváním nových pomůcek a dalšími tvořivými činnostmi zaměstnanců.  
  
Týmová práce
Koordinujeme zapojení silných individualit, jejichž přispění využíváme v týmové práci za společným cílem.

1995   Založení firmy FOX – Kancelářská technika. (dále jen FOX)
   
   Firma FOX  se od prvopočátku zaměřuje na dvě hlavní oblasti:

 1. Tiskové technologie – kopírky, tiskárny, faxy
 2. Kompletní dodávky spotřebního materiálu pro kopírky, tiskárny a faxy s cílem nabízet vlastní profesionální renovace tonerových cartridgií kvalitativně naprosto srovnatelných s originály a vytvoření vlastního distribučního kanálu spotřebního materiálu špičkového dodavatele alternativního spotřebního materiálu.

FOX a nové tisíciletí

2000   Realizace klíčových zakázek u strategických partnerů – MANĎÁK a.s., Elma-therm s.r.o., Úřad Práce v Kroměříži a řada dalších zákazníku z řad státní správy v celé ČR.  FOX se navíc díky své specializaci současně stává největším dodavatelem kopírovacích strojů a spotřebního materiálu v regionu.

2001   FOX uzavírá koncesionářskou smlouvu s nadnárodní společností XEROX. Ve spolupráci s touto značkou realizuje FOX desítky klíčových zakázek po celé ČR

2002   FOX potvrzuje pozici leadera v dodávkách periferií a spotřebního materiálu ve ,,svém" regionu. V tomto roce se FOX zaměřuje na realizace dodávek a implementací digitálních kopírek do počítačových sítí středně velkých a větších firem, institucí a úřadů. Díky tomuto rozhodnutí získává FOX rozhodující náskok před konkurenčními firmami v regionu.

2003   FOX  realizuje několik zajímavých zakázek v oblasti grafiky a DTP a současně získává klíčové obchodní partnery v regionech: Zlín, Uherské Hradiště a Přerov

2004   FOX se výrazně rozšiřuje – nové prostory o rozloze 300 m2 s největším show roomem kopírek a tiskových technologií v kraji, což podtrhuje postavení firmy v této oblasti. Současně firma FOX realizuje řadu dalších klíčových dodávek po celé ČR – Národní galerie v Praze, Policie ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Národní a technické muzeum, Česká Plemenářská inspekce, Česká školní inspekce a další.
5 let úspěšné spolupráce se společností MANĎÁK a.s., u které je firma FOX dvorním dodavatelem spotřebního materiálu a periferií.
FOX podepisuje strategicky významnou smlouvu s nadnárodní korporací o dodávkách kompletního portfolia spotřebního materiálu a obchodně-technické spolupráci. Současně s tímto FOX otevírá největší servisní centrum kopírek a tiskáren v regionu.

2005  FOX oficiálně otevírá novou divizi velkoobchodu se spotřebním materiálem. V témže roce otevíráme novou pobočku v Přerově, čímž naplňuje cíle expanze firmy v dalších regionech.

2006  FOX rozšířuje nabídku v oblasti vlastních profesionálních renovací, čímž se stává firmou s nejširší nabídkou v ČR, která pokrývá nabídku tonerů pro všechny značky, které jsou na trhu v České republice. Současně s tímto FOX rozšiřuje servisní zázemí včetně testovacích strojů pro testování vlastních renovací. Dále FOX rozšiřuje svou nabídku o značková PC a notebooky.

2007  FOX zvětšuje prodejní prostory v Přerově a portfolio na svém vlastním e-shopu. Současně s tímto FOX investuje do obchodně-servisní podpory pro barevné kopírování a tisk.

2013  FOX otevírá novou prodejnu v centru Kroměříže na ul. Šafaříkova 212/3. Současně výrazně rozšiřujeme sortiment od kancelářských potřeb, baterií, přes mobily, smartphony, tablety, notebooky, LCD TV, profi vysavače, čistící ptrostředky atd

2014  FOX u příležitosti 20 let na trhu vydává vlastní katalog 2014/2015 s nabídkou, která se doposud v rámci ČR ještě neobjevila. V případě zájmu nás můžete kontaktovat
Novinky

Spustili jsme nový E-shop

25. 06. 2014 10:59:03

Dnes jsme spustili nový E-shop, mějte prosím pochopení k případným chybám. Postupně je opravujeme.

Testovací provoz

20. 03. 2014 01:50:30

Nyní probíhá testování E-shopu, může se objevit chybka. Buďte prosím trpěliví.

Rychlá a jednoduchá platba
 • Standartní metody

  • Dobírka - cena je závislá na dopravci
  • Platba na účet předem
 • Připravujeme pro Vás

  • platební metody zprostředkované institucí GoPay
  • možnost uhrazení objednávky úvěrem Cetelem
Výhodná doprava
 • Doprava ZDARMA

  • spotřební materiál nad 1 500 Kč
  • tiskový stroj nad 10 00 Kč
  • ostatní produkty nad 5 000 Kč
 • Zdarma při odběru v Kromeříži

 • Mimo výše uvedené

  • společnost PPL za 99 Kč
  • společnost DPD za 119 Kč
  • společnost TopTrans za 150 Kč

Provozovatel: Pavel Hájek, Kotojedská 543, Kroměříž, 767 01 IČO: 49151991, DIČ: CZ7305224421 hajek(at)fox99.cz, +420 777 335 934

Copyright © 2016 Jan Turek, Vytvořeno Turekjohan WD. Individuálně navržená webová aplikace.